מראה המטבח משפיע רבות על מראהו הכללי של הבית, עובדה זו הפכה בשנים האחרונות לדומיננטית  מאוד כאשר עוד ועוד בעלי עסקים מציעים לנו מטבחים במגוון רחב של סגנונות, אחד הסגנונות האהובים והוותיקים הוא מטבח בסגנון כפרי.

כאשר אנו שומעים את התיאור "מטבח בסגנון כפרי" מיד עולות מול עיננו תמונות של בית בטבע בעל מטבח עץ מלא ומפה לבנה ואכן תיאור זה אינו רחוק מן המציאות, מטרתו של עיצוב מטבח בסגנון כפרי הוא לקרב אותנו אל הטבע ואף  להכניס מעט ממנו אל תוך הבית.

שימוש בעץ מלא

במטבח כפרי נעשה שימוש רב בעץ מלא בעל מראה טבעי לא מעובד, ככלל כמעט ולא נעשה שימוש בחומרים סינטטיים במטבח כפרי אלא רק בחומרי גלם טבעיים שבמקרים רבים מגיעים לא מעובדים כלל, הצבעים הדומיננטיים במטבח זה הם חום, כצבעו של העץ, המשולב בצבע שמנת או לבן, מטבח כפרי מצטיין בקווי עיצוב נקיים, ניתן לשלב במטבח הכפרי גם אלמנטים שונים מפרזול כגון ידיות מיוחדות, צירים מעוצבים ושאר פריטים התורמים ליופיו של המטבח.

בחירה במטבח כפרי מחייבת התאמה לסגנון עיצובו של הבית כולו, בית המעוצב בסגנון מודרני יתקשה לקלוט לתוכו מטבח כפרי, חשוב להטמיע בצורה חכמה את כל מוצרי החשמל במטבח ולמקם כל אחד מהם במקום ייעודי משלו, ריבוי מכשירי חשמל גלויים יכול לפגוע בהשגת המראה הכפרי האותנטי הנדרש.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר.

צור קשר

מטבח אנגלי
מוצאו של אחד מסגנונות המטבח הפופולאריים ביותר בישראל ובעולם היא אנגליה, המטבח האנגלי הפך לפופולארי בזכות סגנונו המוקפד והאווירה אותה הוא משרה על יושביו…

לכתבה מורחבת >>>

לכתבות נוספות בנושא מטבחים כפריים:

מידע שימושי מטבחים כפריים >>>
מטבח כפרי מודרני >>>