יתרונות המטבח הלבן

מטבח לבן מביא איתו מספר יתרונות בולטים על פני בחירה בצבע אחר:

1. היתרון הראשון הוא גודל החדר המתקבל בגמר העיצוב, נכון לומר שגודלו הפיזי של החדר לא משתנה אך בעיני המתבונן חדר לבן תמיד נראה גדול ומרווח יותר.

2. חדר לבן הוא חדר מואר, החזר האור מהצבע הלבן הוא הגדול ביותר ולכן גם מטבח בצבע לבן המכיל חלון אחד יראה מואר ויפה לאורך כל שעות היום.

3. מטבח לבן הוא מטבח נקי, המשפט האחרון יכול לגרום להרמת גבה אצל עקרת בית אחת או שתיים אך אם נבחן את האמרה לעומקה ניווכח שלכלוך נראה בצורה המועטה ביותר על גבי רקע לבן, נסו פעם ללכלך משטח שחור ומשטח לבן ותיווכחו בעצמכם הנכונות הטענה.

4. עיצוב מטבח בצבע לבן מקל על התאמת הפריטים הנוספים למטבח, שימוש בצבע לבן אינו מגביל אותנו ולמעשה כל צבע אותו נרצה להוסיף יתאים לנו, כיום ניתן לראות מטבחים רבים שבהם משתלב שיש בצבע בהיר וארונות ומשטחי עבודה בצבע לבן.

עיצוב מטבח בצבע לבן צובר פופולאריות רבה בימים אלו עקב כל היתרונות אותם הוא מביא, אדריכלים ומעצבים רבים ממליצים ללקוחותיהם לבחור בצבע הלבן גם בראייה לטווח הארוך, בכל מקרה של רצון לחדש את הצבע או לרענן אותו, הדבר יכול להתבצע בקלות יחסית ללא הקצאת משאבים מיוחדים, מורחים עוד שכבת צבע על הקיר ומנקים ביסודיות את השיש והארונות.

עיצוב מטבח בצבע לבן הוא אופנתי ויישאר באופנה עוד שנים רבות, בהתחשב בעובדה שהאדם הממוצע עורך שיפוץ בביתו אחת לעשר, חמש עשרה או עשרים שנה, חשוב שהמטבח יישאר אטרקטיבי תקופת זמן ארוכה ככל האפשר.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר.

צור קשר