מטבחים בצבע שמנת

מטבח בצבע שמנת מבוקש מאוד בגלל מספר סיבות, צבע השמנת הוא צבע חם המעניק לחדר המטבח מראה נקי, צבע השמנת הינו "ידידותי" עם צבעים אחרים כלומר ניתן להתאים אליו בקלות כל צבע אחר שבו אנו מעוניינים, אם נשאל אדריכלים מה דעתם על שימוש בצבע שמנת נגלה שזהו הצבע המועדף עליהם ולבסוף צבע השמנת קל להסרה או לתיקון בכל רגע נתון.

אחת הבעיות בעיצוב המטבח היא קבלת מראה סופי נקי וזורם, צבע השיש חייב להתאים לצבע הארונות שמצידם צריכים להתאים לצבע הקיר, שימוש בשמנת מקל את מלאכת חיבור הצבעים והתוצאה המתקבלת היא מושלמת, אדריכלים ומעצבים רבים ממליצים על עיצוב מטבח בצבע זה.

עיצוב המטבח בצבע שמנת

עיצוב מטבח בצבע שמנת יכול לקחת בחשבון את צבעם של משטחי העבודה, צבעו של השולחן המוצב במטבח וצבעיהם של האביזרים המקשטים את המטבח, אחד המטבחים המאופיין בצבע שמנת הוא המטבח הכפרי או המטבח האנגלי, ב-מטבחים אלו משולבת השמנת עם צבע עץ טבעי.

המונח "צבע שמנת" מחביא בתוכו מספר גדול של גווני שמנת למיניהן, במידה והינכם מעוניינים במטבח בצבע שמנת חשוב ולבחור את הגוון המדויק המתאים לצורכיכם וכן לבדוק את התאמתו לשאר הפריטים במטבח, פעמים רבות קניית צבע שמנת לא בדיקת התאמה מובילה לתוצאות שונות מהמצופה.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר.

צור קשר