עולם המטבחים צעד כברת דרך משמעותית בשנים האחרונות, כיום אלפי עסקים מציעים לנו מגוון דוגמאות של מטבחים מודרניים המספקים לנו סביבת עבודה נוחה, קלה ויפה.

ההיצע הרב אינו הופך את בחירת המטבח למשימה קלה אלא למשימה הדורשת זמן, דמיון והרבה סבלנות, תכנון מטבח מודרני מחייב את שכירתו של בעל מקצוע המתמחה בייצור והתקנת מטבחים לפי הזמנה.

השלב הראשון בתכנון מטבח מודרני הוא הגדרת דרישותינו מהמטבח, האם אנו מעוניינים בשטחי אחסון גדולים, האם אנו מעוניינים להקצות מקום רב למוצרי החשמל שברשותנו, האם אנו זקוקים לשטח עבודה גדול או לשטח בו נוכל לשבת עם המשפחה, כל השאלות הללו מחייבות מענה טרם תחילת תכנון המטבח.

הצעד השני לאחר הגדרת הדרישות הוא מדידת חלל המטבח וקביעת מיקומם של מוצרי החשמל והארונות, יש לזכור שמוצרים כמו תנור או מקרר מגיעים במידות מסוימות ולכן כדאי לרכוש אותם טרם תחילת העבודה, מדידות חלל המטבח יתחשבו במידות מוצרי החשמל כך ששום מקום לא יתבזבז לשווא.

בחירת חומר הגלם

גורם נוסף הדורש את החלטתנו הוא חומר הגלם שממנו עשוי המטבח, בחירת חומר הגלם היא נגזרת ישירה של התקציב העומד לרשותנו, מטבח מעץ מלא לדוגמא יהיו יקר פי עשרה ממטבח העשוי מתחליף עץ כגון פורמייקה, ניתן לשלב במטבח גם מוצרי פרזול שונים להשלמת המראה המבוקש.

השלב הבא הוא הרכבת הארונות ומשטחי העבודה שהוזמנו, שלב זה הוא קריטי שכן כל חריגה מהמידות שהוגדרו בשלב הקודם משמעותה פגיעה במראה המטבח והפונקציונאליות שלו, חשוב לוודא שכל ארון וכל מדף מתאימים לחלל במטבח כמו כפפה לכף היד, בחלק זה מושם משקל רב על מקצועיותו וניסיונו של בעל המקצוע ממנו אנו רוכשים את המטבח, התקנה נכונה של המטבח יכולה להאריך את חייו בצורה משמעותית.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר.

צור קשר

מטבח בצבע שמנת
טרנד המטבחים המעוצבים צובר תאוצה מיום ליום כאשר יותר ויותר חברות מציעות ללקוחותיהם מגוון רחב של מטבחים בשלל עיצובים, צבעים ודוגמאות, בין העיצובים המבוקשים ביותר ניתן למצוא את ה"מטבח בצבע שמנת".

לכתבה מורחבת >>>

מטבח לבן
אחד הצבעים המועדפים על רובנו, בבואנו לצבוע את הבית או לעצב מחדש את אחד החדרים, הוא הצבע הלבן, צבע זה מסמל טוהר וניקיון ונחשב לצבע מרגיע ומעניק שלווה, בשנים האחרונות בוחרים אנשים רבים לעצב את מטבח דירתם על טהרת הצבע הלבן.

לכתבה המורחבת >>>

מטבח שחור
טרנד המטבחים המעוצבים החזיר לשימוש מספר צבעים המעניקים לנו אפשרות לעיצוב מטבח נועז ומודרני, אחד הצבעים הללו הוא הצבע השחור.

לכתבה המורחבת >>>

לכתבות נוספות בנושא מטבחים מודרניים:

  1. מידע שימושי מטבחים מודרניים >>>
  2. פירזול למטבח מודרני >>>
  3. מטבח עם אי >>>
  4. מטבח עם בר >>>
  5. מדריך לבחירת חברת מטבחים מעוצבים >>>